Vonkajšie žalúzie

Vonkajšie žalúzie majú nesporne množstvo výhod a sú moderným prvkom každého nového domu či firemného objektu.

Ochránia okno pred vonkajším znečistením a UV žiarením. Tlmia hluk, a zabránia nechceným pohľadom okoloidúcich. Nemusíte si lámať hlavu s nárazovým dažďom, vetrom, ani chladom. Vonkajšie žalúzie inštalujeme na elektrické intuitívne ovládanie.

Vonkajšie rolety

Vonkajšie tienenie nielen skrášľuje exteriér domu, ale disponuje aj dlhým zoznamom užitočných vlastností, ktoré oceníte ako v lete, tak aj v zime. Vybrať si môžete to širokej škály farieb a na výber máte manuálne ovládanie, motor na vypínač alebo diaľkové ovládanie.

Horizontálne vnútorné žalúzie

Vďaka svojej variabilite, širokému spektru farieb a typov je tato varianta interirérového tienenia stále veľmi obľúbená. Lamely vyrábame z hliníka, alebo aj v imitácii dreva.

Vertikálne vnútorné žalúzie

Vertikálne žalúzie sú nezameniteľným bytovým doplnkom všade tam, kde sa kladie vyšší dôraz na estetický dojem interiéru. Obzvlášť vhodné sú do reprezentačných priestorov, bánk, firiem, kancelárií, hál, kde vám pri správnom výbere dokážu zladiť interiér. Spĺňajú najvyššie estetické kritériá funkčnosti a kvality aj najnáročnejšieho zákazníka.

Vertikálne žalúzie sú schopné zatieniť aj veľké plochy. Ponúkame ich v pestrej farebnej škále. Ovládanie je veľmi jednoduché a to pomocou šnúry a retiazky. Vertikálne žalúzie sa skladajú z nosného profilu v bielej farbe a zvislých polyesterových lamiel zavesených na horných jazdcoch pomocou držiakov z plastu v stálofarebnom, nezrážanlivom a navyše antistatickom prevedení.

Látkové roletky

Pokiaľ uprednostňujete moderný minimalistický štýl, látkové roletky sú tou správnou voľbou.

Siete proti hmyzu

Zaobstarajte okno, alebo balkónové dvere sietí proti hmyzu a môžete si bez obáv pustiť letný vzduch do domu bez obáv o príliv múch či komárov. Konštrukcia siete sa vyrába z hliníka a je tvorená pogumovaným sklovláknom, ktoré odolá poveternostným vplyvom a bude slúžiť niekoľko rokov.

záruka spokojnosti

Veríme v poskytovanie vynikajúcej služby a spokojnosti zákazníka. Preto vám ponúkame bezplatné poradenstvo a odporúčania, aby sme vám pomohli pri výbere správnych žalúzií. Naši odborníci sú pripravení zodpovedať vaše otázky a ponúknuť riešenia, ktoré najlepšie vyhovujú vašim individuálnym požiadavkám.