Látkové roletky

Klasické tienenie, ktoré sa na trhu drží niekoľko rokov – to sú látkové roletky. Majú jednoduché ovládanie a vybrať si môžete z najrôznejších dekorov. Od kvetovaných, cez pruhované, jednofarebné, až po výrazné geometrické tvary. Farebne sú látkové roletky rozmanité, preto ich vyladíte s každým interiérom a stanú sa nepostrádateľným prvkom domova. Stupeň zatienenia miestnosti záleží na výbere hrúbky a farby roletky. Látkové roletky tvoria jednu z najširších ponúk dekorov a farieb látok , čo uľahčuje zladiť okenné doplnky k Vášmu interiéru. Látkové roletky ponúkame v dvoch prevedeniach. Otvorený a uzavretý systém. V uzavretom systéme je látka ukrytá pod hliníkovým bubnom – kazetou. Vzhľadom na hrúbku látky je výška uzavretého systému obmedzená kapacitou bubna a preto máme v ponuke aj otvorený systém, ktorý nie je výškovo limitovaný.

Pokiaľ uprednostňujete moderný minimalistický štýl, látkové roletky sú tou správnou voľbou.

Roletky Deň/Noc

Roletky Deň/Noc vynikajú v produkcii látkových roletiek jedinečným systémom, ktorý reguluje priepustnosť svetla do interiéru. Roletka Deň/Noc vychytala všetky nedostatky klasickej roletky – teda možnosť regulovania priepustnosti svetla do interiéru. Od toho je tiež odvodený názov roletky. Funkčnosť roletiek Deň/Noc spočíva v dvojitom vedení látok so striedajúcimi sa priehľadnými a nepriehľadnými pruhmi, pričom regulovanie priechodnosti svetla je pomocou nekonečnej retiazky. Dizajnovo ladené prvky sú kombinované s prešívanými svetelnými otvormi a s látkou v bohatom farebnom prevedení, čím sa stávajú elegantným doplnkom interiéru.

Roletky Deň/Noc sú trendovými výrobkami, ktoré zútulnia Váš príbytok svojou eleganciou a luxusným prevedením za cenovo dostupné relácie.

Roletky Deň/Noc ponúkame v dvoch prevedeniach. Otvorený a uzavretý systém. V uzavretom systéme je látka ukrytá pod hliníkovým  bubnom – kazetou. Vzhľadom na hrúbku
látky je výška uzavretého systému obmedzená kapacitou bubna a preto máme v ponuke aj otvorený systém, ktorý nie je výškovo limitovaný.

Plissé roletky

Plissé roletky sú jedinečným a veľmi jednoduchým systémom pre tienenie vo vašom obydlí.
Roletka je zložená z plisovanej látky ponúkaných v rôznych typoch a odtieňoch farieb látky, a hliníkového nosníka, ponúkaných v rôznych odtieňoch jej hornej a spodnej časti. V interiéri pôsobí zaujímavým dojmom a jej najväčšou výhodou je, že ju môžete ľubovoľne zaťahovať a vyťahovať v dvoch smeroch. Vytvárate si tak na oknách tienenie, presne podľa výšky slnečného žiarenia, alebo momentálnej nálady. Priepustnosť svetla je pri plissé daná výberom odtieňa a hrúbky látky. Vybrať si môžete nielen zo širokého radu odtieňov, ale aj dekorov látky.

Plissé svojím elegantným dizajnom spĺňajú tie najprísnejšie kritéria pre tých najnáročnejších zákazníkov. Vyberte si tie svoje.

Rímské roletky

Štýlové a dekoratívne rímske roletky sú ďalším doplnkom k oknám, ktoré ponúkame svojím zákazníkom. Rímske roletky sú obľúbené najmä kvôli svojej dekoratívnej funkcii. Je to veľmi elegantné a vhodné riešenie do domov, bytov, ale i do kaviarní a reštaurácií, kde dodajú interiéru príjemnú atmosféru. Rímsku roletku ovládame retiazkou, ktorá umožňuje zastavenie v akejkoľvek polohe a regulovať tak mieru  zatemnenia v interiéri. Vyťahovaním sa látka postupne zberá v hornej časti a vytvára tak pravidelne skladanú látku v niekoľkých vrstvách.

Materiál použitý pri výrobe je tvorený ľahkými látkami zväčša záclonami, ktorý sa na profil upevňuje za pomoci suchého zipsu. Vhodným výberom farby či motívu je možné ich prispôsobiť k dokonalosti. Látky sú umývateľné a žehlitelné za určitých podmienok.