Siete proti hmyzu

Zaobstarajte si na okno, alebo balkónové dvere siete proti hmyzu a môžete si bez obáv pustiť letný vzduch do domu bez obáv o príliv múch či komárov. Konštrukcia siete sa vyrába z hliníka, a sieťovina  je tvorená pogumovaným sklovláknom, ktoré odolá poveternostným vplyvom a bude vám slúžiť niekoľko mnoho rokov. 

Okenné pevné siete

Okenné pevné siete patria medzi najpredávanejšie typy sietí z našej ponuky. Používajú sa na všetky typy plastových, drevených aj hliníkových okien. Sú najefektívnejšou ochranou proti prieniku dotieravého hmyzu do Vášho obydlia. Konštrukcia  siete proti hmyzu je vyrobená z hliníka. Prieniku hmyzu do obydlia zabraňuje sieť – poveternostným podmienkam odolné pogumované sklovlákno. Vyznačujú sa tým, že pri montáži nedochádza k priamemu zásahu do konštrukcie okna a nie je potrebné vŕtanie. Sieť sa pripevní pomocou háčikov o tesnenie okna. Keďže má každý typ okna inú hrúbku rámu, máme v ponuke viacero veľkostí háčikov, ktoré sú farebne prispôsobené k odtieňom sieťového profilu. Vďaka širokej farebnej škále, ktorú ponúkame si naše siete doladíte ku každému oknu.

Dverové siete

Ponúkame siete do vchodov na terasy a balkóny, ale aj do veľkých priechodných francúzskych okien.Profil extrudovaných sieťových dverí je vyrobený z kvalitne spracovaného, lakovaného, hliníkového profilu s vnútornými rohmi. Tento ponúkame v šiestich najčastejšie sa vyskytujúcich odtieňoch okien a dverí, takže si vyberiete ten najvhodnejší odtieň presne podľa Vášho okna.  Montáž je jednoduchá – uchytením na pánty, ktoré ponúkame v obyčajnom alebo samozatváracom vyhotovení. Ponúkame aj dizajnovo elegantné a jedinečné prevedenie  predelu, ktoré eliminuje potrebu dodatočnej  montáže madla.

Rolovacie siete

Rolovacie siete sú neodmysliteľným sortimentom v ponuke sietí proti hmyzu. Využívajú sa hlavne na oknách a balkónových dverách bytov, kde nie je možné z dôvodu malého priestoru namontovať otváravý typ siete. Rolovacie siete sú vyrobené  z kvalitne spracovaného, extrudovaného, lakovaného, hliníkového profilu. Sieťovina je vyrobená z pogumovaného sklovlákna a  je odolná voči poveternostným podmienkam a UV žiareniu.Základom rolovacej siete je bubón s navinutou sieťovinou a vodiace koľajnice. Spätné navinutie sieťoviny do bubna zabezpečuje pružina mechanizmu.Na požiadanie zákazníka je možné nainštalovať do systému rolovacej siete automatickú brzdu, ktorá slúži na spomalenie rolovania siete do bubna. V ponuke je aj možnosť RAL nástreku do Vami zvolenej farby.

Posuvné siete

Výhodou posuvných  sietí proti hmyzu je to, že ich  možno použiť pre veľké otvory, napríklad aj na veľké francúzske okná. Majú tichý chod a jednoducho sa  ovládajú.  Sú vyrobené  z kvalitne spracovaného, extrudovaného, lakovaného, hliníkového profilu. Sieťovina je vyrobená z pogumovaného sklovlákna a  je odolná voči poveternostným podmienkam a UV žiareniu.   Dverové krídlo so sieťovinou sa  pohybuje pomocou koliesok po koľajniciach. V ponuke je aj možnosť RAL nástreku do Vami zvolenej farby.

Plissé siete

V našej ponuke sietí proti hmyzu majú zastúpenie aj plissé siete. Sú tiež vhodné na použitie na veľké otvory. Vo veľkej miere sa používajú na  vchody vyrobené z moderných HST portálov. Dajú sa použiť aj na otvory, kde sa nedajú použiť otváravé siete. Veľká výhoda spočíva v ich variabilite a funkčnosti. Dajú sa sťahovať sprava aj zľava, a tak isto aj zhora dolu.  Sú vyrobené z kvalitného hliníkového profilu, a kvalitnej plisovanej sieťoviny, ktorá sa sťahuje a rozťahuje ako harmonika. Plissé sieť možno zastaviť v  akejkoľvek polohe. V ponuke máme aj profil vhodný ako bezbariérový vstup.