Vonkajšie rolety

Vonkajšie hliníkové rolety

Vonkajšie hliníkové rolety sú najvyššou triedou exteriérových roliet, a to predovšetkým vďaka svojej dlhej životnosti a perfektnému vzhľadu. Ide o šikovný a zároveň dizajnový doplnok exteriéru vášho obydlia, ktorý zaistí vynikajúcu protislnečnú ochranu. Vonkajšie rolety redukujú úniky tepla vďaka zatepleným lamelám a disponujú zvýšenou mierou redukcie hlučnosti. Vonkajší kryt aj lamely roliet sú vyrobené z kvalitného hliníka, čo je zárukou dlhej životnosti.

Rolety montujeme v podomietkovom i predokennom – priznanom prevedení. Pri podomietkovom prevedení docielime lepšie termoregulačné hodnoty, navyše sú rolety kompletne skryté vo fasáde a neuberajú tým zo svetlosti rámu okna. Pri priznanom prevedení je na výber z viacerých typov krycích boxov.

Vonkajší kryt aj lamely roliet sú vyrobené z kvalitného hliníka, čo je zárukou dlhej životnosti. Ponúkame ich v rôznych odtieňoch farieb RAL a niektorých druhov drevodekoru (imitácii dreva).

Ovládanie je buď manuálne – šnúrkové, alebo popruhové, alebo motoricky – nástenným alebo diaľkovým ovládačom.

Vonkajšie plastové rolety

Tieto výrobky nielen skrášľuje exteriéry príbytkov, ale spĺňajú aj mnohé praktické hľadiská: chránia okná pred znečistením a poškodením, predlžujú životnosť okien, redukujú prienik slnečného žiarenia v lete, a mrazu v zime, zaisťujú tepelnú pohodu v interiéri. Pri plastových roletách je vonkajší kryt vyrobený z hliníka a lamely z kvalitného plastu. Rolety montujeme v podomietkovom i predokennom – priznanom prevedení. Pri podomietkovom prevedení docielime lepšie termoregulačné hodnoty, navyše sú rolety kompletne skryté vo fasáde a neuberajú tým zo svetlosti rámu okna. Pri priznanom prevedení je na výber z viacerých typov krycích boxov.

Ovládanie je buď manuálne – šnúrkové, alebo popruhové, alebo motoricky – nástenným alebo diaľkovým ovládačom.